listopada 23, 2017

Interszyk.pl


Inter Szyk to największa hurtownia odzieżowa działająca na terenie całej Polski. Działa od 1991 roku i sprzedaje bielizny i odzież projektowana zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Możemy znaleźć tam kompletne zaopatrzenie swojej garderoby lub swojej sklepu. 

Sklep gwarantuje swoim klientom:
  • szeroki asortyment,
  • miłą i profesjonalną obsługa,
  • atrakcyjne ceny,
  • realizacje zamówień do sklepów,
  • udział w atrakcyjnych promocjach.
Inter Szyk to sklep internetowy dla klientów detalicznych: klik! 
Inter Szyk to hurtownia dla klientów biznesowych: klik!
Inter Szyk to w końcu hurtownia stacjonarna dla klientów detalicznych oraz biznesowych. Centrum Hurtowe GATTA i WOLA znajduje się na ulicy Narwickiej 11a w Gdańsku: klik!


Moja opinia:

Hurtownia odzieżowa Inter Szyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła od pierwszej wizyty. Zawsze można liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze odzieży i poradę osób pracujących w sklepie. Posiadamy kartę stałego klientów, rodzinka robi tam często zakupy. Dzięki karcie mamy odpowiedni rabat na każdą zakupioną odzież w Hurtowni odzieżowej Inter Szyk.

Wczoraj miała możliwość odwiedzenia hurtowni Inter Szyk moja mama, która szukała sukni na chrzestnej swojego wnuka Kuby na 10 grudnia br. Z jej relacji wynika, że przymierzyła 19 sukienek i kilka tunik, mogła liczyć na pomoc pracowników, co jest wielkim plusem działalności hurtowni. Nic jej nie pasowało tu nagle Pani przyniosła jej piękna suknie w kolorze melanżu. Sami zobaczcie jak się Wam podoba moja mama w swojej nowej sukni. 


Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger