listopada 05, 2017

Recenzja: LansinohWkładki Laktacyjne

Opis Produktu:

Super chłonne, Wyjątkowo cienkie i delikatne gwarantujące komfort i wygodę. Wkładki są pakowane pojedynczą dla sterylności i wygody. Posiadają samoprzylepny pasek, który uniemożliwia przesuwanie wkładki. Twoja bielizna pozostanie sucha w dzień i w nocy. Wkładki wyprodukowane z wyjątkowego polimeru, który będzie chronił Twoją skórę i odzież. 

Moja ocena:

Dzisiaj testuje jednorazowe wkładki laktacyjne firmy Lansinoh. Wkładki większe niż te z Rossmanna. Przy moich piersiach, które są chore przez otarcie i alergie na proszek, w którym był prany stanik wkładki, sprawdzają się super. Wkładki osłaniają całą pierś i sutki, które nie mają styczności ze stanikiem. Sutki dzięki stosowaniu Bepanthen Baby Maść i wkładek laktacyjnych, bardzo ładnie się goją i najważniejsze nie łuszczą się tak jak wcześniej, miało to mniejsze. Prawa pierś jest w gorszym stanie i do tego widać pęknięcie w sutku przez noszenie ostrej odzieży bez noszenia stanika i dzisiaj trochę z niej leciała krewka i ropa po nocy. Dzięki wkładkom stanik i bluzka się wybrudziła od krwi i ropy. Warte polecenia!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chusteczki nawilżone z lanoliną

Opis Produktu:

Chusteczki nawilżane z lanoliną są delikatne i łagodne dla wrażliwej skóry dziecka. Są jednocześnie wytrzymałe i wprost idealne dla dzieci karmionych piersią, które wymagają częstej zmiany pieluszek. Chusteczki są wyjmowane z poręcznego, szczelnego podajnika. Opakowanie z chusteczkami to 80 sztuk produktu.

Skład:
  • Z dodatkiem Lanoliny Lansinoh HPA,
  • Bez dodatku alkoholu.
Moja ocena:

Chusteczki nawilżane z lanoliną używam do spraw intymnych po umyciu płynem intymnym zamiast ręcznika. Moja skóra jest wrażliwa i nie akceptuje proszków, w których są prane ręczniki. Dlatego wole używać chusteczek nawilżanych, bo są łagodne i delikatne i nie doprowadzą do powstania alergii oraz zaczerwienienia w delikatnych miejscach kobiety. Warte polecenia!
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger