listopada 28, 2017

Tender Carewersja klasyczna i miodowa

wersja klasyczna i miodowa

wersja wiśniowa, karmelowa i klasyczna

Opis

Zawierają wyciąg z naturalnego wosku pszczelim, witaminy E oraz olejek. Cudownie koi skórę, przywraca jej miękkość i gładki wygląd. Idealnie nadaje się do pielęgnacji miejsc szczególnych, które są narażone na wysuszenie i pierzchnięcie. Wielkość pudełka: 15 ml [rozmiar idealny do torebki]. 

Sposób użycia:

Delikatnie wklepywać kosmetyk w miejsca, gdzie skóra jest wrażliwa, sucha lub podrażniona. Produkt spowoduje, że te miejsca staną się nawilżone, zregenerowane i zmiękczone, np. usta, dłonie, nogi. 

Moja ocena

Tender Care używam od lat, na zdjęciach prezentuje Tender Care o wersji: klasycznej, miodowej, wiśniowej oraz karmelowej. Według mnie, wersje smakowe nadają się tylko do ust. Moją ulubioną wersją Tender Care jest klasyczna, którą mogę stosować na różne miejsca suche lub wrażliwe na warunki klimatyczne, np. usta, dłonie, łokcie. Stosuje Tender Care jako balsam do ust, krem do skórek i paznokci, na bardzo wysuszone i szorstkie miejsca. Numer jeden w moich kosmetykach.  Działa na cztery pory roku. Warty swojej ceny. Polecam!
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger