stycznia 01, 2015

Recenzja: Sok z brzozy z malinąOpis producenta:

Sok z brzozy z maliną 750 ml 

Sok z brzozy z maliną OSKOŁA jest naturalnym produktem, który otrzymujemy z pnia drzewa brzozowego. Sok ten pozyskuje się wyłącznie wczesną wiosną. Wśród składników, jakie zawiera znajdują się potas, magnez, żelazo, miedź, wapń, fosfor oraz witaminy C, E i z grupy B. Dzięki swoim właściwościom, poleca się picie soku z brzozy osobom mającym problemy z przemianą materii. Produkt ten wzmacnia organizm, a także oczyszcza ze zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii, w tym z toksyn. To również sok, który wykazuje zdolność do wspierania pracy nerek. Pomaga on wypłukać złogi z przewodów moczowych, przeciwdziała on także tworzeniu się kamieni moczowych.

Nie należy też zapominać o wspaniałym smaku soku, który jest bardzo charakterystyczny i jedyny w swoim rodzaju. Sok z brzozy doskonale gasi pragnienie, a jednocześnie wspaniale chłodzi. Warto więc pić go w gorące dni, by odczuć sporą ulgę, ochłodę i orzeźwienie. Wśród składników soku znajdziemy naturalny sok z brzozy, sok z malin i z czarnego bzu. Owoce te dodatkowo wzbogacają wartość odżywczą tego produktu oraz urozmaicają smak.

Skład:
naturalny sok z brzozy nierozcieńczony wodą 93,88%, zagęszczony 65% sok malinowy 0,6%, zagęszczony 65% sok z czarnego bzu 0,4%, cukier, kwas cytrynowy – regulator kwasowości, aromat.
Moja opinia:

Spróbowałam i powiem Wam, że jak dla mnie przepyszne. Smak wspaniały, umiarkowanie słodki (nie jest za słodki), wyczuwalna kwasowość. Sok ten jest bez dodatku wody z dodatkiem soku z malin. Jest troszeczkę rzadki. Bogaty w witaminy A, B, C, PP, zawiera dużą ilość kwasów organicznych, pektyn, antocyjanów, soli mineralnych. Dlatego warto go pić przez cały rok , w każdym wieku, bez ograniczeń ilościowych.

Polecam każdej osobie, ten cudowny sok z brzozy o smaku malinowym. To coś wyjątkowego. Nigdy wcześniej nie miałam możliwości poznania soków z brzozy. To mój pierwszy raz. Jestem miło zaskoczona smakiem i zapachem, tego soku. Polecam:)
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger