stycznia 02, 2015

Recenzja: Mini wafelki z ziaren pszenicyOpis producenta:

Dzieci uwielbiają lekkie i smaczne przekąski w ciągu dnia. Zarówno dla małych jak i dużych smakoszy firma Kupiec przygotowała Mini Wafelki dostępne w dwóch wariantach - Mini Wafelki z ziaren pszenicy oraz Mini Wafelki 3 ziarna (jęczmień, pszenica, ryż). Mini Wafelki nie zawierają soli, cukru ani konserwantów, są natomiast źródłem cennego błonnika.Cieniutkie i nieduże, idealne pasujące do dziecięcej dłoni krążki zbożowe stanowią zdrową i pożywną przekąskę w domu, na wycieczce, podczas zabawy i wszędzie tam, gdzie pojawi się chęć na coś pysznego do chrupania. Uwielbiane przez dzieci postacie z bajek Disneya znane z kanału telewizyjnego Disney Junior,m.in.: Pies Pluto, Kaczor Donald, Myszka Mickey i Syrenka Ariel, które znajdą na opakowaniach sprawią, że lekki posiłek stanie się jeszcze większą przyjemnością. Praktyczne zamknięcie w formie struny pozwoli zachować świeżość przekąski na długo.

Lekkostrawna przekąska to doskonały pomysł dla wszystkich mam, które chcą, aby ich dziecko odżywiało się zdrowo. Małe i poręczne opakowanie Mini Wafelków bez problemu można zapakować do plecaka czy torby. Dużo cieńsze od tradycyjnych Mini Wafelki idealnie mieszczą się w małych, dziecięcych rączkach. Mini Wafelki to niskokaloryczna i smaczna alternatywa dla innych przekąsek, która gwarantuje przyjemność chrupania i inspiruje do dalszej zabawy.

Produkty oraz działania promocyjne zostały przygotowane we współpracy z Disneymedia+.Moja opinia:

Mini wafelki są odpowiednie dla małych dzieci. Kształt i wielkość wafli jest wygodna w jedzeniu. Wafle z błonnikiem i ziaren pszenicy są zdrowe i bardzo smaczne. Spotykałam się w sklepach z waflami w dużych opakowaniach i wielkość ich była duża. Które dziecku sprawiały trudności w jedzeniu. Tu zaskoczenie, takie malutkie, zgrabne i przyjazne wafelki. Przekąska bardzo wygodna i do tego pyszna. Polecam:)
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger