stycznia 01, 2015

Recenzja: Biszkopty o smaku ciasta wiśniowego z czekoladąOpis producenta:


Bahlsen jest synonimem najwyższej jakości wypieków, doskonałych procesów i struktur. Od pokoleń rozkosz jedzenia ciastek kojarzona jest z nazwiskiem Bahlsen. Znakomity smak, wysoka jakość i zaufanie do produktów uczyniły firmę Bahlsen tym, czym jest dzisiaj: nowoczesną, nieustannie odnoszącą sukcesy firmą rodzinną. 
Bogate portfolio międzynarodowych marek HIT i Leibniz oraz krajowej marki Krakuski uczyniły firmę liderem branży w Polsce. Misja firmy "Osładzamy życie" trafnie obrazuje tradycję i doświadczenie przedsiębiorstwa, które od ponad 120 lat dostarcza klientom słodkiej przyjemności.
Źródło: klik! i klik! .

Każdy pamięta z dzieciństwa wyjątkowe smaki i aromaty domowych wypieków. Smaki, do których chętnie wracamy przywołują ciepłe wspomnienia czasu spędzonego w gronie najbliższych. W dzisiejszych, szybkich czasach, kiedy mamy go coraz mniej na domowe wypieki, propozycja Krakusków doskonale dostosowuje się do tych potrzeb i przenosi nas w świat dzieciństwa. 

W skład nowej linii wchodzą 3 innowacyjne smaki
  1. Krakuski o smaku Szarlotki to klasyka smaku polskich ciast. Przepyszne połączenie kruchego ciastka, kawałków jabłka i nutki cynamonu. 
  2. Ciasteczka o smaku Makowca to jedyna w swoim rodzaju kompozycja maku oraz nutki migdałowej, zatopiona w kruchym ciasteczku o finezyjnym kształcie. 
  3. Krakuski o smaku Ciasta wiśniowego z czekoladą to przyjemność delektowania się idealnym połączeniem wiśniowej marmolady, delikatnego kakaowego biszkopta i czekolady. 
Miałam okazje skosztować ten trzeci smak, czyli ciastka wiśniowe w czekoladzie.

Moja opinia:

Biszkopty o smaku ciasta wiśniowego z czekoladą - z rodzinką testowaliśmy do kawki od firmy coffea . Biszkopty z nadzieniem wiśniowym - świetny smak i aromat. Mięciutkie z pysznym dżemem wiśniowym. Biszkopty oblane przepyszną czekoladą. Pasuje wyśmienicie do kawy. Pychotka! Polecam:)


Zapraszam Was do odwiedzenia strony firmy Bahlsen, na której możecie dowiedzieć się więcej na temat produktów.
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger