grudnia 30, 2014

Musli i Baton Musli "Beauty line"

Dzisiaj prezentuje Wam produkty firmy Otmuchów z współpracą z TO EAT - DR BARDADYN. Zapraszam Was do poczytania co do za produkty. 
Autorem produktu jest dr Marek Bardadyn to ekspert w zakresie odżywiania i profilaktyki schorzeń cywilizacyjnych. Produkt jest REWELACYJNY, skierowany do osób zainteresowanych zdrowym sposobem odżywiania. 


Funkcjonują 4 linie produktów, które mogą spożywać osoby o konkretnych potrzebach żywieniowych. Każda linia to gotowy zestaw smakowy, do stosowania codziennego.  Artykuł firmy TO EAT - DR BARDADYN mogą stanowić pełnowartościowe posiłki, trzeba pamiętać o zachowaniu zrównoważonego sposobu żywienia i zdrowego trybu życia. Wyrób firmy TO EAT - DR BARDADYN to odpowiednie rozwiązanie dla osób żyjących w ciągłym ruchu, pośpiechu, którym zależy na zdrowym odżywianiu i produktów zdrowych. Przy tym zależy im na wygodnych i gotowych produktach do spożycia. 

Linia firmy TO EAT - DR BARDADYN to kompozycja naturalnych składników o najwyższej jakości, czyli pełnoziarnistych zbóż oraz suszonych owoców. Dzięki temu możemy dzisiaj zobaczyć produkty cenne dla osób dbających o zdrowie i szczupłą sylwetkę. Wyroby TO EAT - DR BARDADYN pozwolą nam szybko zaspokoić pierwszy głód, co najważniejsze dostarczą naszemu organizmowi niezbędne składniki odżywcze, czyli miedź, magnez, żelazo, cynk oraz witaminy z grupy B. 

Baton musli Beauty line


Opis producenta:

Receptura oparta została na bazie mieszanki różnych gatunków zbóż, owoców żurawiny i czerwonej porzeczki, dzięki którym baton charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnego błonnika pokarmowego - niezbędnego składnika codziennej diety, dającego przez długi czas uczucie sytości. 
Baton musli Beauty line to idealna przekąska, która szybko dostarcza osobom energii na dłuższy okres czasu w każdych warunkach, czyli w pracy, w domu, podczas wyjazdu i w szkole. Produkt zawiera wysoką zawartość błonnika pokarmowego, bez dodatku substancji wzbogacających. Batonik jest świetna alternatywą w przypadku gdy chcemy zjeść musli, ale nie mamy na to czasu lub warunków, np. w pracy, w szkole. 

Moja opinia:

Baton musli Beauty line posiada dużą ilość błonnika: 6,7 g / 100 g, co ważne jest dla osób dbających o linię. Batonik posiada w składzie żurawinę i porzeczkę, dzięki czemu ma ciekawy, lekko kwaskowy smak, mi osobiście bardzo przypadł do gustu. Nie jest za słodki, ani za kwaśny, taki w sam raz. Dodatków cukier zastąpiony jest miodem, co powoduje, że można go jesć bez większych wyrzutów sumienia. 

Musli wielozbożowe z owocami moreli, ananasa i papai Beauty line - naturalne piękno.


Opis producenta:

Receptura musi została opracowana na bazie kompozycji pełnoziarnistych zbóż oraz owoców moreli, anasana i papai. Produkt posiada wysoką zawartość naturalnych składników, czyli: błonnika pokarmowego, miedzi i tiaminy, jest także źródłem żelaza, cynku, magnezu i witaminy B6 oraz niacyny. 
Cynk jest konieczny do zachowania zdrowej skóry, włosów i paznokci. Witamina PP uczestniczy w utrzymaniu odpowiedniej struktury i funkcji skóry oraz aktywuje mikrokrążenie skóry głowy. Miedź pomaga w zachowaniu prawidłowej pigmentacji skóry i włosów. Błonnik pokarmowy jest niezbędnym składnikiem codziennego naszego żywienia. 

Musli Beauty File to super pomysł na zdrowe żywienie dla całej rodziny. Dostarcza naszemu organizmowi energii na wiele godzin, przyokazji jest wspaniałym uzupełnieniem naszej codziennej diety w wiele witamin i składników odżywczych. 
Jest to kompozycja pełnoziarnistych zbóż, owoców moreli, ananasa i papai. Musli posiada wysoką zawartość błonnika pokarmowego, miedzi i witaminy B1 [tiaminy]. Jest to także żródło żelaza, cynku, magnezu i witamin: B6 i B3 [niacyny]. Bez dodatków substancji wzbogacających.


Moja opinia:

Musli jest REWELACYJNE. Wspaniały smak pełnoziarnistych zbóż, posiada suszone owoce, które uzupełniają się idealnie. Wypróbowałam zarówno z mlekiem, a także z jogurtem naturalnym oraz owocowym. Musli "Beauty line" w każdym użytym przypadku jest znakomity, smak odpowiedni, nie rozmięka, przez co nie tworzy się tak zwana "papka". Dla mnie Musli "Beauty line"stało się numerem jeden na każde śniadanie. 
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger