grudnia 30, 2014

Dzbanek filtrujący "Agat"

 


Opis:

Duży i pojemny dzbanek dla całej rodziny. Jego nowoczesny kształt i pojemny zbiornik pozwalają na jednorazowe oczyszczanie dużej ilości wody przeznaczonej do spożycia. Elektroniczny licznik zamieszczony w pokrywce pozwala na precyzyjną kontrolę ilości przefiltrowanej wody, a także dostarcza informacji o terminowej wymianie wkładu. Uchylna pokrywka typu „Flip-flop” ułatwia nalewanie wody do dzbanka, bez konieczności zdejmowania całej pokrywki. Wygodny podczas relaksu w letnim ogrodzie, jak również podczas przyrządzania potraw, czyli wtedy, kiedy potrzebna jest większa ilość wody.  [Informacje ze strony producenta]

Dzbanek filtrujący AQUAPHOR Agat jest to jeden z najpopularniejszych modeli dzbanka oferowanych przez naszą firmę. Wyposażony jest on we wkład B100-25 MAXFOR i wystarcza na ok. 1 miesiąc filtrowania wody. Dzbanek jest nowoczesny i funkcjonalny, niewątpliwie stanowiąc dekoracyjny element każdej współczesnej kuchni.

Moja opinia


Woda oczyszczona z kamienia, chemii znajdującej się w wodzie z kranu. Po filtrowaniu woda stała się wyjątkowo czysta i przezroczysta. Jest wyjątkowy prosty w obsłudze, pasuje do każdego domu. Łatwo dostępny na każdą kieszeń. Możemy oczyszczać w nim wodę w dowolnym miejscu, gdzie się znajdziemy w danym momencie. Dzbanek jest wykonany z najwyższej jakości materiału. Przyjazny dla naszego środowiska. 
Copyright © Testuje i Gotuje , Blogger